להתמודדות בעולם האי וודאות

להתמודדות בעולם האי ודאות

העולם השתנה. הקורונה טרפה את כל הקלפים. אצל כולם. אך ההתמודדות, התגובות וההשפעה – הם לגמרי פונקציה של הסטטוס הנוכחי שלכם. 
ממשיכים לעבוד או בחל"ת? עצמאים? לבד או עם המשפחה?
יש ילדים בבית ? קטנים או גדולים? רואים את הנכדים אפילו ממרחק של שני מטר?
אני מרגישה שאני חלק ממחקר סוציולוגי/ אנתרופולוגי. אני גם החוקרת וגם גם הנחקרת. כמאמנת יוצא לי לדבר עם עשרות אנשים שונים ואני מבחינה שהתגובות והיחס למצב לגמרי תלויות בסטטוס הנוכחי.
צעירים וצעירות שעובדים, ללא ילדים – מסתגלים מהר מאוד. הטיפוסים האינטרוברטיים, שאוהבים להיות בבית, כמעט ולא מרגישים את הקושי. האקסטרוברטיים, שצריכים חברה, מתארגנים על מסיבות ZOOM וממשיכים כמעט כרגיל. אם שניהם עובדים מהבית – צריך להתאים את השעות של השיחות כדי שלא יהיה רעש רקע. כך שההשפעה של הקורונה על חיי היום-יום היא מזערית.
הורים צעירים לילדים קטנים – נאלצים לקחת על עצמם את התפקיד של המורים והמדריכים בחוגים ובתנועה. צריכים לדאוג ללימודים, העשרה, התפתחות, התקדמות, בידור, ספורט. 
מי עומד בסדר יום שהחליט עליו בתחילת הסגר?|
מי מצליח להיות 100% עם הילדים וגם 100% בעבודה? 
למי יש כוח לעצמו? 
הורים צעירים בנפשם עם מתבגרים בבית חייבים לדאוג לאוכל בכמות מסחרית ובגרויות, וקצת פחות לבידור. יש מצב שהם יכולים להתפנות לתחביבים שלא היה להם זמן ולראות בעצירה הזאת סוג של ברכה.

בחל"ת? עצמאיים? הביטחון הכלכלי נפגע? את אלו מעסיק מאוד המצב הכלכלי. 
אז דיברנו על צעירים, על הורים צעירים וגם על צעירים בנפשם. אז המסקנה הראשונה היא שכולנו צעירים 😊
המסקנה השנייה: נדרשת חשיבה מחדש. במיוחד אם מצאתם את עצמכם ביותר מקבוצה אחת. כמנטורית ומנהלת יש לי יכולת לעזור לכם עם חשיבה מחדש. "מסדרת ראשים מקצועית " – קראה לי אחת המתאמנות שלי. 

♦️ אני מציעה לכם כלים פרקטיים להתמודדות בעולם האי וודאות. ♦️

אהבתם? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אודות

נעים להכיר, שמי סווטה מיטלנסקי מנטורית למנהלים ובעלי עסקים, מומחית לניהול בכיר ושימוש בטכנולוגיה דיגיטלית בתהליכי התייעלות ארגונית וניהול עסקי חכם. בעלת הסמכה כפולה באימון ניהולי ואישי (MCI/ EMCI) מטעם איק"א: האיגוד הישראלי לקואצ'ינג. ניהול הוא הרבה יותר ממקצוע. ניהול הוא דרך חיים.

עקבו אחריי

קטגוריות

אולי יעניין אותך גם

"אני מאבדת את זה!!!"

ככה היא אמרה לי. "הדמעות עולות לי בלי סיבה. הגוף שלי צועק 'הצילו!' אני לא ישנה טוב. חיה בעולם של מסכות וחיוכים מזויפים ולא רוצה

להמשך קריאה »

עוד באותו נושא

קורסים תחת העומס?

מרגישים שאתם קורסים תחת עומס? כל היום טיפלתם בדברים דחופים, ולא הספקתם כלום?  גם אני. ראיתם את התמונה? רגע אחד מהיום בבוקר מראה בבירור כמה

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן