קורסים תחת העומס?

קורסים תחת עומס

מרגישים שאתם קורסים תחת עומס? כל היום טיפלתם בדברים דחופים, ולא הספקתם כלום? 

גם אני. ראיתם את התמונה? רגע אחד מהיום בבוקר מראה בבירור כמה הראש שלי עמוס. 

איך אתם מחליטים במה לטפל קודם? אחרי שליוויתי עשרות אנשים, אני בטוחה שגם אתם כמו הרוב, מטפלים קודם כל במה שדחוף. 

אני רוצה להציע לכם נקודת הסתכלות שונה. הניסיון שלי בניהול לימד אותי שקיימים כלים וטכניקות בעולמות הניהול שמתאימים מאוד לחיינו העמוסים. אחד הכלים הוא מודל "דחוף וחשוב". 

אפשר לחלק את המשימות שלנו ל-4: דחופות, חשובות, לא דחופות ולא חשובות. רובנו מתמקדים במשימות הדחופות: הילד לא התעורר לשיעור ב-ZOOM שמתחיל בעוד 5 דקות, המצגת חייבת להיות מוכנה למחר, צריך לחזור ללקוחות שהתעניינו בשירות שלנו.

אבל מה עם המשימות החשובות אך לא דחופות? רוצה ללמוד קורס חדש, אבל עדיין לא ביררת איפה לומדים? רוצה להתקדם מקצועי, אבל דוחה בלי סוף? נכון שמשימות חשובות דורשות יותר מחשבה, יותר תכנון ויותר מאמץ. אבל שימו לב: המשימות החשובות ולא דחופות הן אלו שמקדמות אותנו בחיים. תקדמו אותן. הן מאפשרות לנו להגשים חלומות. 

רוצים לקבל כלי ניהול פרקטיים שיעזרו לכם להגדיר את המטרות שלכם ולבנות תוכנית פעולה לקידום החלומות? תפרגנו בלייק בדף העסקי ותהיו הראשונים לשמוע על שיטות נוספות לניהול עסק מצליח.

אהבתם? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אודות

נעים להכיר, שמי סווטה מיטלנסקי מנטורית למנהלים ובעלי עסקים, מומחית לניהול בכיר ושימוש בטכנולוגיה דיגיטלית בתהליכי התייעלות ארגונית וניהול עסקי חכם. בעלת הסמכה כפולה באימון ניהולי ואישי (MCI/ EMCI) מטעם איק"א: האיגוד הישראלי לקואצ'ינג. ניהול הוא הרבה יותר ממקצוע. ניהול הוא דרך חיים.

עקבו אחריי

קטגוריות

אולי יעניין אותך גם

עוד באותו נושא

דילוג לתוכן