ייעוץ ניהולי

מהו ייעוץ ניהולי?

שיטת הייעוץ שלי מבוססת מתודולוגיית ניהול וכלים מתחום האימון ממוקד תוצאות, אותם רכשתי במהלך שנות פעילותי הרבות ובאמצעות השכלה פורמאלית בתחום. הדגש העיקרי בתהליך הוא התאמת שיטות העבודה לאופי העסק ולצרכים של בעל העסק עצמו והגדרת המטרות והשאיפות שלו כדי למנף אותם באמצעות תכנית פעולה ברורה וכלים טכנולוגיים מתאימים,  ביחד עם חשיבה יצירתית השואבת השראה מעולם האומנות והרוח אך משלבת בתוכה ראיה פרקטית ומקדמת.

למי מתאים שירות ייעוץ ניהולי?​

השירות של ייעוץ ניהולי מיועד לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, המרגישים כי הם אינם ממשים את מלוא הפוטנציאל העסקי שלהם ומעוניינים לקבל ידע פרקטי ותוצאות מהירות. ליווי עם דגש טכנולוגי מתאים במיוחד לבעלי עסקים הזקוקים לתיווך מוגבר בנושא והסברים ברורים וממצים. כל מי שמעוניין לקדם את העסק, למצב את עצמו כאוטוריטה בתחומו ולהבין מהי הדרך היעילה ביותר להוציא אל הפועל תהליכים עסקיים, יפיק תועלת מהייעוץ.

בסיום התהליך כל בעל עסק יוצא עם מיומנויות וכלים ניהוליים והטכנולוגיים. Zoom, Trello, Notion – אלו רק חלק מהתוכנות המאפשרות לבעלי עסקים בארץ ובעולם לנהל עסק מצליח, לשגשג ולהתפתח בטווח הקצר והארוך. תהליך ייעוץ מסייע לבעלי עסקים להתחיל לקדם את ההתפתחות העסקית באופן מידי ואף להחיל חלק מהשיטות על תחומי התפתחות אישית.

תהליך העבודה

אבחון ומיפוי

נדייק ביחד את הצרכים הייחודיים של העסק בהתאם למטרות שהצבתם לעצמכם והמשאבים הקיימים: ניהוליים, כלכליים, מנטליים ולוגיסטיים.

זיהוי צרכים

נבחן חסמים רגשיים וטכנולוגיים שמעכבים את הצלחת העסק. נתמודד עם דחיינות והססנות. נלמד כלים לניהול זמן, תעדוף משימות ומעקב אחריהן, האצלת סמכויות ועוד.

התאמת טכנולוגיה

סדנאות פרטניות המדריכות בצורה מקיפה ומקצועית אודות הטכנולוגיות העומדות לרשות בעלי העסקים במטרה לייעל את העבודה, להגדיל את התפוקה ולנהל את העסק בשיטתיות.

לקוחות ממליצים

אודות

נעים להכיר, שמי סווטה מיטלנסקי מנטורית למנהלים ובעלי עסקים, מומחית לניהול בכיר ושימוש בטכנולוגיה דיגיטלית בתהליכי התייעלות ארגונית וניהול עסקי חכם. 
בעלת הסמכה כפולה באימון ניהולי ואישי (MCI/ EMCI) מטעם איק"א: האיגוד הישראלי לקואצ'ינג.
ניהול הוא הרבה יותר ממקצוע. ניהול הוא דרך חיים

סווטה מיטלנסקי
דילוג לתוכן