מסלול ארגונים

השקעה בעתודה הניהולית של החברה היא מהלך חובה לכל ארגון ששואף להשיג את יעדיו, לגלות חדשנות ולעקוף מתחרים בתחום. פיתוח מנהלים מניב גם תוצאות מידיות וגם תוצאות בטווח הארוך והשקעה במנהלים מסייעת גם בכינון שינויים ארגוניים ו/טכנולוגיים משמעותיים וייעול של שיטות העבודה הקיימות זרימת התקשורת הארגונית.
מנהלים העוברים הכשרת מנהלים ראויה מפגינים עמידות לאורך זמן לנוכח אתגרים, לויאליות למקום ההעסקה וראייה רוחבית המסייעת להתפתחות הארגון ולכן מדובר בנכס עבור כל מקום עבודה שיבחר להכשיר את מנהליו בצורה האיכותית ביותר שיש. 
מנהלים מתמודדים עם אתגרים חדשים, לחץ ועומס. אל תשאירו אותם לבד!

השירותים שאני מציעה

  • מנטורינג ואימון מנהלים – במהלכו אני מלווה כל מנהל/ת באופן פרטני.
  • הרצאות וסדנאות בנושאי ניהול, עבודה אפקטיבית והתמודדות עם ריבוי משימות באמצעות כלים ניהוליים וטכנולוגיים.
  • פעילויות גיבוש מגוונות – המשלבות כלים אימוניים ופעילות יצירתית מעוררת השראה.

מנטורינג ואימון מנהלים

תהליך ממוקד וקצר מועד הכולל ליווי פרטני, תוך הקפדה על יחס אישי המביא בחשבון את היתרונות היחסיים הטמונים בכל אחד ואחת ומאפשר להם לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בתפקיד. התהליך נותן מענה 360° לפיתוח ניהולי ואישי כמו גם לפיתוח פנים ארגוני וקידום היחידה המנוהלת בארגון. במפגשים נציף אתגרים אישיים ואוניברסליים בתחום הניהול וגם נבצע מיפוי מעמיק של החסמים השונים העומדים בפני כל מנהל והדרכים לפתרונם. הליווי כולל זמינות גבוהה להתייעצויות שונות, מפגשים פרונטליים/און ליין ותרגול בין מפגש למפגש המסייעים להתקדמות אפקטיבית של המנהל בתוך הארגון בו הוא פועל, בטווח הקצר והארוך.

הכשרת מנהלים באמצעות מנטורינג ואימון מנהלים מאפשר עבודה ממוקדת תוך זמן קצר, המשתלבת באופן טבעי עם סדר היום העמוס של המנהל ומעניק כלים מידיים שהאפקט שלהם נותר לטווח ארוך ולא מתפוגג בסיום התהליך. אימון מנהלים מתאים במיוחד למנהלים חדשים בתפקיד, המחזיקים עדיין בתכונות שאפיינו את תפקידם הקודם וזקוקים לשינוי תודעתי ותמיכה צמודה וגם למנהלים ותיקים הזקוקים לריענון.
בסיום התהליך המנהל/ת יוצאים לדרך מצוידים בכלים פרקטיים ואסטרטגיה אישית וארגונית המוכוונים למנהל/ת עצמו ולארגון בו זמנית.

הרצאות, סדנאות וימי גיבוש

ניתן להזמין סדנאות ייחודיות והרצאות עתירות ידע הנוגעות לתחום של פיתוח מנהלים, בהן רוכשים המנהלים כלים משמעותיים ויעילים להמשך עבודת הניהול שלהם. הפעילויות מתבצעות באווירה מקצועית, חווייתית ומגבשת וכוללות תרגול מעשי לצד חומר עיוני מרתק.
סדנאות לדוגמה:

  • סדנת "ג'אגלינג למתקדמים. או: איך להספיק הכול ולהישאר שפויים?" מבחר כלים פרקטיים מתחום האימון האישי ותורת הניהול, שמסייעים בהורדת רמות העומס והסטרס ובהעלאת הפרודוקטיביות והתפקוד בארגון.
  • "רואים אותי?" – סדנה לחידוד המיומנות של הנחיית קבוצות, ניהול צוותים והעברת מידע באופן יעיל ומדויק דרך הזום. סדנת חובה בימים של ריחוק חברתי ובכלל.
    לסדנאות נוספות לחצו כאן.

    בנוסף למאגר קיים של הרצאות וסדנאות, ניתן לבנות פעילות בהתאמה אישית לארגון, בהתאם לצרכיו, ההון האנושי הפועל בו, מטרותיו בהווה ובעתיד ועוד.

לקוחות משתפים

אודות

נעים להכיר, שמי סווטה מיטלנסקי מנטורית למנהלים ובעלי עסקים, מומחית לניהול בכיר ושימוש בטכנולוגיה דיגיטלית בתהליכי התייעלות ארגונית וניהול עסקי חכם. 
בעלת הסמכה כפולה באימון ניהולי ואישי (MCI/ EMCI) מטעם איק"א: האיגוד הישראלי לקואצ'ינג.
ניהול הוא הרבה יותר ממקצוע. ניהול הוא דרך חיים

סווטה מיטלנסקי
דילוג לתוכן