אימון מנהלים ממוקד תוצאות​

מנהלים חדשים רבים מגלים כי התפקיד הנוצץ שחלמו עליו זמן רב, מגיע עם אתגרים חדשים ותחושת בדידות עמוקה שנובעים מהמעבר החד בין עבודה כחלק אינטגרלי מצוות לתפקיד ניהולי. מנהלים ששואפים להתקדם בארגון ואף להגיע לפסגה, זקוקים לגורם אובייקטיבי אשר ילווה אותם בדרכם ויסייע להם בניתוח הסביבה האירגונית ודרכי התגובה הנכונות ביותר לסיטואציות המתרחשות בה. אני מציעה ליווי פרטני אשר משקף את הדברים מנקודת ראיה לא מוטית, שמטרתה לקדם את המנהל ולהפיג את תחושות התסכול וסימני השאלה העולים בו על-ידי הבנה מעמיקה של הדינמיקה בארגון ויצירת שליטה סביב נסיבות משתנות.

מהו אימון מנהלים?

התהליך הינו אימון ממוקד תוצאות המבוסס על מתודולוגיית איק"א (האיגוד הישראלי לקואצ'ינג) בשילוב יצירתיות פורצת דרך, ניסיון מקצועי בתחום האימון האישי, ניסיון חיים עשיר ותרגולים מנטליים אשר יאפשרו לכם לפרוץ קדימה עם החיים שלכם. מטרת האימון היא להביא את המנהל לשיא ההצלחה לפי אמות המידה שהוא עצמו קובע. 

למי מתאים אימון מנהלים?

אימון וליווי מנהלים מיועד למנהלים חדשים וותיקים אשר זקוקים לארגז כלים חדשני שיסייע להם להתמודד עם הציפיות הגבוהות מהם, הפחד מכישלון, תחושות הלחץ ועוד. הליווי קצר וממוקד, מותאם לסדר היום העמוס של המנהל ונעשה במסגרת תומכת ומעודדת. במהלך האימון אני מלמדת אתכם דרכי התמודדות יצירתיות המבוססות על מתודות מוכחות מעולם הניהול, כמו גם הניסיון שלי בתחום. במסגרת הליווי נעבוד על מיומנויות תקשורת בינאישית, איזון בין חיי המשפחה לקריירה, חידוד שאיפות הקריירה שלכם ומציאת פתרונות מעשיים לקשיים המתעוררים בעקבות עבודת הניהול. 

בסיום התהליך המנהלים יוצאים לדרך מצוידים בכלים אפקטיביים להיות מנהל טוב יותר וכלים פרקטיים ויעילים להתמודדות מחודשת עם חייכם.

תהליך העבודה

איזה מנהל אני היום?

נכיר את היכולות והכישרון שלך. נבחן את המשאבים העומדים לרשותך. נבדוק מה הם הערכים והצרכים של הארגון לצד הצרכים שלך.

איזה מנהל אני רוצה להיות?

נגדיר מה הוא שיא ההצלחה שלך כאשר נקודת המוצא היא כי המנהל הוא המומחה והאחראי הבלעדי לחייו ולהתנהלות הקריירה שלו.

מה אני מוכן לעשות בשביל זה?

נבנה אסטרטגיה אישית וארגונית המקדמת להצלחה והתגברות על כל אתגר. תצאו מצוידים בתוכנית פעולה אישית וכלים פרקטיים.

לקוחות משתפים

אודות

נעים להכיר, שמי סווטה מיטלנסקי מנטורית למנהלים ובעלי עסקים, מומחית לניהול בכיר ושימוש בטכנולוגיה דיגיטלית בתהליכי התייעלות ארגונית וניהול עסקי חכם. 
בעלת הסמכה כפולה באימון ניהולי ואישי (MCI/ EMCI) מטעם איק"א: האיגוד הישראלי לקואצ'ינג.
ניהול הוא הרבה יותר ממקצוע. ניהול הוא דרך חיים

סווטה מיטלנסקי
דילוג לתוכן