אימון אישי ממוקד תוצאות

מהו אימון אישי?

התהליך הינו אימון ממוקד תוצאות המבוסס על מתודולוגיית איק"א (האיגוד הישראלי לקואצ'ינג) בשילוב יצירתי עם ניסיון החיים העשיר שלי בתחום האימון, הניהול ובכלל ועם תפיסת העולם מזווית ראייה של אומנית רב תחומית וצלמת. השילוב הזה מאפשר עידוד חשיבה פורצת גבולות ופיצוח מהיר ומדויק של תבנית ההתנהגויות של כל מתאמן, כמו גם מערכת היחסים שלו עם עצמו. כל זאת במטרה להרחיב את אזור הנוחות ולהעצים את המתאמנים בכל היבטי חייהם: התקשורת הבינאישית, איזון בין חיי המשפחה לקריירה, שיפור ההתנהגות הארגונית, ניהול זמן ואנרגיות ושינוי דרכי חשיבה, פרשנות ותגובות, כך שיהפכו לחיוביים ומפרים יותר.

למי מתאים אימון אישי?

אימון אישי מתאים לגברים ונשים במגוון גילים, שחשים שחייהם הגיעו לנקודה מסוימת ממנה הם מתקשים להתקדם או לחילופין, שתקועים ללא יכולת להתגבר על הקשיים הנוכחים בחייהם. האימון מתאים למי שחש קושי בתנאי אי ודאות או קושי נקודתי בהיבט מסוים בחייו וגם למי שמרגיש שעליו למנף את חייו באופן כללי ומעוניין ברווחה אישית, שגשוג, שלווה ויכולת קבלת החלטות, מיקוד וראיה נכונה ובריאה יותר של עצמו ושל הסביבה.

מטרת האימון היא לענות על 3 שאלות:

  • איפה אני נמצא היום?
  • איפה אני רוצה להיות? (מהו שיא ההצלחה מבחינתי)
  • מה אני מוכן לעשות כדי שזה יקרה?

מה כולל תהליך אימון אישי?

במהלך האימון אני מקיימת דיאלוג פורה הבוחן את נקודת המבט של המתאמן, הזוכה לשיקוף מלא על דבריו ולבחינה מחודשת של הדברים. הדגש הוא לא על נבירה בעבר, אלא התמקדות בהווה ובעתיד תוך התפתחות אישית, הצבת יעדים והגדרת מטרות והדרך להשיגם. בסיום כל מפגש ניתנות משימות לביצוע אשר נידונות במפגש שלאחר מכן באווירה סבלנית ומכילה. אני מקפידה להוביל כל מתאמן בדרך המדויקת ביותר עבורו ובהתאמה אישית לצרכיו, יכולותיו ומשאביו, כך שהתועלת היא גם מנטלית וגם מעשית וניתן לראות שינוי בשטח תוך זמן קצר.

תהליך העבודה

היכרות ואבחון

נכיר לעומק צרכים ודרכי פעולה שלך לצד שימת דגש על החוזקות הטבעיות. נבחן מעכבי הצלחה ונגדיר את המשאבים העומדים לרשותך.

בניית החזון

נתמקד בעתיד הרצוי ללא מגבלות ואילוצים. נגדיר מה הוא שיא ההצלחה מבחינתך כאשר בבסיס שוכנת האמונה כי המתאמן הוא המומחה לחייו.

כלים להצלחה

נבנה תוכנית פעולה פרקטית תוך כדי הצבת יעדים ריאליים ודרכים ישימות להשגתם. בנוסף, נכיר כלים נוספים שיאפשרו לך לממש את חזונך.

לקוחות משתפים

אודות

נעים להכיר, שמי סווטה מיטלנסקי מנטורית למנהלים ובעלי עסקים, מומחית לניהול בכיר ושימוש בטכנולוגיה דיגיטלית בתהליכי התייעלות ארגונית וניהול עסקי חכם. 
בעלת הסמכה כפולה באימון ניהולי ואישי (MCI/ EMCI) מטעם איק"א: האיגוד הישראלי לקואצ'ינג.
ניהול הוא הרבה יותר ממקצוע. ניהול הוא דרך חיים

סווטה מיטלנסקי
דילוג לתוכן