שיחת מיקוד

אם אתם עומדים בפני צומת דרכים משמעותית, מתלבטים ולא מצליחים לקבל החלטה. אם אתם זקוקים לאוזן קשבת ויד מכוונת, תוך הסתמכות על ידע אמפירי מוכח בשילוב עם ניסיון החיים העשיר והיכולת למצוא פתרונות ודרכי התמודדות יצירתיות עם מגוון האתגרים העומדים בפניכם. אם אתם מתקשים לגייס בטחון עצמי לפני קבלת החלטת חשובה כמו שינוי בקריירה, מעבר מלהיות שכיר לעצמאי וההיפך, שינוי תפקיד או החלפת מקום עבודה, תהליכי מו"מ מורכבים ועוד תבואו לשיחת מיקוד.

מהי שיחת מיקוד?

שיחת מיקוד מאפשרת חידוד, דיוק וזיהוי הפתרונות אפשריים העומדים בפניכם. השיחה מיועדת לעשות סדר בדברים ולהעניק לכם נקודת מבט רעננה, אובייקטיבית ומקצועית אודות ההתרחשויות. שיחת מיקוד מאפשרת למקסם את הפוטנציאל של הסיטואציה ולהתנהל בתוכה בצורה אסטרטגית ומושכלת. להוביל ולא רק להגיב.
בשיחה מקצועית וממוקדת תוכלו לקבל תובנות מידיות אודות סיטואציות המתרחשות בחייכם בזמן אמת.

מה כוללת שיחת מיקוד?

השיחה היא שירות חד פעמי והיא נמשכת עד שעה וחצי. במהלך השיחה אני מקשיבה תוך כדי הבהרה של אמירות, מונחים וסיטואציות. לאחר מכן אני משקפת את המצב כפי שאני רואה אותו ומציעה דרכי התמודדות שונות המבוססות על מתודולוגיות מתחום האימון ממוקד תוצאות, ניסיון המקצועי שלי בתחום הניהול וההתנהגות הארגונית והתובנות אותן אספתי במהלך האיחיים מאתגרים לגבי כל מה שקשור לקריירה, משפחה ויחסים.

התובנות שתצאו עמן בסוף השיחה

בסיום השיחה תקבלו מבחר כלים ליישום מידי ותחושת בטחון בעצמכם ובהתנהלות שלכם בתוך נסיבות משתנות. שיחת מיקוד מאפשרת לכם לבצע פעולות בטווח הקצר והארוך על-מנת להתקדם משמעותית אל עבר יעדים שהצבתם לעצמכם ואף להגדיר מטרות חדשות ולהגשים חלומות שזנחתם מתוך תחושת חוסר מסוגלות או בטחון ירוד. 

אפשר ורצוי לעדכן אותי לגבי ההתקדמות והצמיחה האישית שלכם לאחר השיחה. וכמובן ניתן להמשיך לתהליך ליווי ואימון ממוקד תוצאות, המאפשר בקרה והתפתחות אישית לאורך זמן.

לקוחות משתפים

אודות

נעים להכיר, שמי סווטה מיטלנסקי מנטורית למנהלים ובעלי עסקים, מומחית לניהול בכיר ושימוש בטכנולוגיה דיגיטלית בתהליכי התייעלות ארגונית וניהול עסקי חכם. 
בעלת הסמכה כפולה באימון ניהולי ואישי (MCI/ EMCI) מטעם איק"א: האיגוד הישראלי לקואצ'ינג.
ניהול הוא הרבה יותר ממקצוע. ניהול הוא דרך חיים

סווטה מיטלנסקי
דילוג לתוכן