תב"ב – תכנון, ביצוע, בקרה

איך נראה הארגון

כמה קל לנהל אחרים וכמה קשה לנהל את עצמינו. כל פעם זה מפתיע אותי מחדש. מנהלים עם ניסיון קמים בוקר אחד וצריכים לנהל את עצמם. ופתאום שוכחים כל מה שלמדנו. זה קרה גם לי. ומניסיוני זה קורה לכל מי שהופך לעצמאי. למעשה זה קורה לכל אחד מדי פעם. 

מצאתי את עצמי בעומס מטורף ובלי ראייה של מה נכון ולא נכון. תחושה של עומס ברמה כזאת שלא יודעים מאיפה להתחיל. 

מכירים את הסיפור על מרבה רגליים?
חיפושית שאלה את מרבה רגליים איך הוא מחליט באיזו רגל הוא מתחיל ללכת? מרבה רגליים התחיל לחשוב, לא ידע מה לענות ונעצר.
מה עשיתי? גייסתי את הניסיון הניהולי. חשבתי מה עשיתי כל שנות הניהול. באילו כלים השתמשתי.  אני מחליטה מראש מה אני רוצה להשיג השבוע. אני מתכננת שבוע מראש. אני משאירה לי זמנים לאוכל, חברים, משימות דחופות. ואני בודקת כל יום מה התכנון שלי ליום הקרוב. 
אני גם מעדכנת ובודקת תכנון מול ביצוע. כל יום. כל פעם שאני מסיימת לעבוד על משהו, אני מעדכנת ומוודא שנשאר לי מספיק זמן לדברים האחרים.
לא נשאר? מתכננת מחדש.
וכך נולד הפתרון בשם תב"ב : תכנון, ביצוע, בקרה.

אהבתם? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אודות

נעים להכיר, שמי סווטה מיטלנסקי מנטורית למנהלים ובעלי עסקים, מומחית לניהול בכיר ושימוש בטכנולוגיה דיגיטלית בתהליכי התייעלות ארגונית וניהול עסקי חכם. בעלת הסמכה כפולה באימון ניהולי ואישי (MCI/ EMCI) מטעם איק"א: האיגוד הישראלי לקואצ'ינג. ניהול הוא הרבה יותר ממקצוע. ניהול הוא דרך חיים.

עקבו אחריי

קטגוריות

אולי יעניין אותך גם

עוד באותו נושא

קורסים תחת העומס?

מרגישים שאתם קורסים תחת עומס? כל היום טיפלתם בדברים דחופים, ולא הספקתם כלום?  גם אני. ראיתם את התמונה? רגע אחד מהיום בבוקר מראה בבירור כמה

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן