053-6064640

התקשרו אליי

עקבו אחריי

לעמוד הפייסבוק שלי

נעים להכיר,
שמי סווטה מיטלנסקי

מנטורית למנהלים ובעלי עסקים, מומחית לניהול בכיר ושימוש בטכנולוגיה דיגיטלית בתהליכי התייעלות ארגונית וניהול עסקי חכם. בעלת הסמכה כפולה באימון ניהולי ואישי (MCI/ EMCI) מטעם איק"א: האיגוד הישראלי לקואצ'ינג. 

ניהול הוא הרבה יותר ממקצוע. ניהול הוא דרך חיים
את "ניהול כדרך חיים" הקמתי מתוך שאיפה לסייע לעובדים ומנהלים צעירים להתמודד עם שלל האתגרים המקיפים אותם. את האתגרים הללו אני מכירה היטב מניסיוני המקצועי.
הניסיון המקצועי, כמו גם התמודדות האישית שלי עם קונפליקטים בקריירה ובחיים בכלל, הביאו אותי להקים את "ניהול כדרך חיים", המציעה תהליך ליווי המבוסס על שילוב ייחודי של כלים מתחומים כמו: ניהול, משאבי אנוש , הדרכה ואימון ממוקד תוצאות.  האימון מסייע לצמיחה אישית לצד רכישת ופיתוח מיומנויות חיוניות, המועילות בכל תחומי החיים.

הכול התחיל בתפקיד ניהולי הראשון שלי
אני עדיין זוכרת את היום הזה כאילו הוא היה אתמול. המנהל שלי זימן אותי אליו למשרד ושם פרס בפני את התיאוריה שלו: "מעכשיו אין יותר בעיות כי גייסתי אותך". ברגע הראשון, הרגשתי מוחמאת. ברגע השני כבר הרגשתי בודדה מאוד. הבנתי שאצטרך להתמודד עם האתגרים הניהוליים ללא שום עזרה ולכן כדי שאהיה מנהלת מצליחה אני חייבת להשקיע וללמוד. 
זה לא היה פשוט. התמודדתי עם אתגרים יום יום. החברים שלי הפכו להיות העובדים שלי. חלק מהעובדים שלי רצו את התפקיד שלי. התמודדתי עם לחץ ועומס, ריבוי משימות ושינויי תיעדוף תכופים. תוסיפו לזה משפחה, לוגיסטיקה ותחביבים שהזנחתי על הדרך.

ניהול יצירתי פורץ גבולות
כחלק ממסלול חיי אני עוסקת מזה שנים רבות באומנות. אני יוצרת בנייר, צבע וטקסטורות ומשתמשת בצורה לא שגרתית בחומרים מגוונים. בנוסף, אני עוסקת בצילום ונהנית להביא זוויות חדשות ומרעננות לאלמנטים מוכרים במרחב. את היצירתיות הזו והחותם הבלעדי לה אני מביאה גם אל תהליך האימון, במטרה לסייע למתאמנים לחדד את המיומנות של חשיבה לא שגרתית ופורצת גבולות – מיומנות המשפרת משמעותית את אופן הניהול ודרך ההסתכלות על העולם. 
אני מזמינה גם אתכם ליהנות מהשירותים השונים של "ניהול כדרך חיים", להעניק לעצמכם או לעובדים שלכם מתנה לחיים ולעשות את הצעדים הנכונים בדרך להיות מנהלים טובים ומוצלחים יותר ממה שאי פעם שיערתם שאפשרי.

נעים להכיר,
שמי סווטה מיטלנסקי

0
שנות ניסיון טכנולוגי
0
שנות ניסיון ניהולי
0
שנות ניסיון כמאמנת

ניהול כדרך חיים - ראיון לערוץ אניתיאה TV

טיפים להצלחה

© כל הזכויות שמורות, סווטה מיטלנסקי-ניהול כדרך חיים. אין לעשות שימוש בחומר המופיע באתר זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.  | אתר: ma-ayan

דילוג לתוכן